O tipă vine acasă foarte supărată! Soțul său, șofer la Minister, o întreabă: – Ce s-a întâmplat, dragă? – Doctorul mi-a zis că sufăr de o boală. – Ce boală, draga mea? – Ceva cu "S". – SIDA? – Nu, parcă nu! – Sifilis? – Cred că da! Înebunit, tipul dă telefon la secretara șefului său, acesta îl sună pe [citeste mai departe…]