Două babe, discută la telefon…

Două babe, discută la telefon: – Moșul meu e în spital! I-au scos apendicele! – Ceva mărunt și inutil, în josul burții. – Aha, înțeleg! Cred că va trebui să-l interniez și eu pe al meu! Post Views: 138

Două babe, discută la telefon...
Poze amuzante

Bulă, parcă ziceai că te însori cu Maria. Nu v-am mai văzut împreună…

– Bulă, parcă ziceai că te însori cu Maria. Nu v-am mai văzut împreună. S-a întâmplat ceva? – Ne-am despărțit, Ștrulă. – De ce? – Am agățat o gagicuță în oraș, m-a prins cu ea și m-a întrebat cine e. I-am spus că este verișoara mea. – Și? – De fapt, era verișoara ei. Post Views: 151

Bulă, parcă ziceai că te însori cu Maria. Nu v-am mai văzut împreună...
Poze amuzante

Trei bețivi stau în restaurantul gării… până pleacă trenul.

Trei bețivi stau în restaurantul gării. până pleacă trenul. Fug după tren și, în ultimul moment, doi dintre ei reușesc să urce. Al treilea rămâne pe peron și începe să râdă. Cineva intervine: – De ce râdeți, că următorul tren este abia mâine dimineață? – Râd pentru că eu trebuia să iau trenul, ceilalți doi mă conduceau. Post Views: 140

Trei bețivi stau în restaurantul gării... până pleacă trenul.
Poze amuzante