De fiecare dată când mă cazez la un hotel din străinătate…

De fiecare dată când mă cazez la un hotel din străinătate...

De fiecare dată când mă cazez la un hotel din străinătate și văd că umerașele sunt înșurubate în sifonier, iar feonul e conectat direct la priză, îmi vine în minte o întrebare:

Ei chiar ne cred pe noi, românii, atât de proști?

Chiar cred că noi nu avem o șurubelniță în geantă?

DISTRIBUIE CU PRIETENII: