Tu de ce nu esti asa romantică ca alte femei?

Tu de ce nu esti asa romantică ca alte femei?

– Tu de ce nu esti asa romantică ca alte femei?

– Cum adică nu sunt romantică?

– Păi alte femei sunt in stare să aducă bărbatilor si luna de pe cer.

– Măi omule, eu nu pot să-ti aduc luna de pe cer.

dar pot să-ti dau două palme să vezi stele verzi

DISTRIBUIE CU PRIETENII: