
Anul ăsta o să stau eu în vârful bradului pentru că sunt vai de steaua mea.

Anul ăsta o să stau eu în vârful bradului pentru că sunt vai de steaua mea.
– Poti sa-mi trimiți o poză? – Am la profil. – La profil ai poza cu mașină. – Deschide ușa ca sunt înăuntru. Post Views: [citeste mai departe…]
nemaipomenit! căsătoriți. Doamne ajută să fie bine! Post Views: 109
Sotia, extrem de geloasa, il interogheaza pe sotul ei in legatura cu noua secretara: – Are ochi albastri? – Habar n-am. – Dar picioarele sunt [citeste mai departe…]
Următorul obiectiv . Să mă cert cu toți până la Crăciun. Astfel nu trebuie să fac cadouri la nimeni! Post Views: 119
O veche zicala spune: „Cand se inchide o usa, se deschide alta”. Stiu asta, si eu am avut Dacie. Post Views: 169
Buna dimineata! Post Views: 94
Copyright © 2022 FazeHaioase.ro. Toate drepturile rezervate.