
Partea bună după ce chelești e că nu-ți mai cade părul.

Partea bună după ce chelești e că nu-ți mai cade părul.
Bulă, aș vrea să îmi răspunzi la o întrebare. Zi, Bubulino! Dar sincer! Sincer, Bubulino! Bulă, pe cine ai mai avut înaintea mea? Pe Maria. [citeste mai departe…]
Femeia a fost inventată astfel încât bărbatul să nu înnebunească de prea mult bine! Post Views: 48
Bărbații care râd de femei, ca nu știu să parcheze, sunt aceiași care lăsați singuri, nu sunt în stare să își găsească nici chiloții Post [citeste mai departe…]
Veganii nu mănâncă carne dar umblă cu pantofi de piele. Inca nu am văzut vegan cu pantofi de ștevie! Post Views: 30
Văd că sunteți fericiți. V-ați cântărit? Post Views: 159
Dacă sticla e de Cola iar dopul e de Fanta, în ea e țuică 100%. Post Views: 143
Copyright © 2022 FazeHaioase.ro. Toate drepturile rezervate.